Partneri
Yosaria Plaza Bratislava
// Projekty/ Slovensko/ Yosaria

<< späť


Yosaria Plaza je projekt najmodernejšieho obchodného centra v Bratislave, ktoré na jar 2008 vyrastie na mieste bývalého obchodného domu Prior v Bratislave - Ružinove.
Autorom projektu je renomované architektonické štúdio Petr Franta & Associates, ktoré je autorom mnohých medzinárodne ocenených projektov : shopping centrum Palác Flóra Praha, Medzinárodné letisko Praha - Ruzyň, česká štvrť v Šanghaji a iné.

Investorom projektu je Yosaria Plaza a.s. patriaca do skupiny s dlhoročnými skúsenosťami s prenájmom a správou komerčných nehnuteľností.

Yosaria Plaza je situovaná v lukratívnej a rozvojovo najperspektívnejšej bratislavskej mestskej časti Ružinov. Poloha centra v husto obývanej rezidenčnej oblasti s vybudovanou dopravnou infraštruktúrou a priame napojenie na dialničný obchvat Bratislavy D61 umožňujú ľahký prístup zo všetkých smerov, spádovú oblasť do 45 minút autom tvorí 1.100 000 obyvateľov.

Návštevníkom obchodného centra bude k dipozícii štvorpodlažné podzemné parkovisko s celkovou kapacitou 1 300 parkovacích miest. Obchodné priestory budú situované na 6 podlažiach s celkovou prenajímateľnou plochou 33.000 m2 a vnútorný priestor bude členený na hlavnú a dve vedľajšie nákupné galérie. Na 3 500 m2 bude zastúpený supermarket.

Yosaria Plaza ponúkne svojim návštevníkom okrem nakupovania aj široké možnosti oddychu a zábavy. Na prvom podzemnom podlaží bude umiestnený bowling, biliard a kasíno, na štvrtom poschodí to bude food-court, reštaurácie a relax centrum ponúkajúce celý rad športových možností a oddychu : fitness, squash, bedminton, ľadové klzisko, bazén, saunu so soláriom, vírivkami a masážou.

Lokalita: Bratislava - Ružinov, výborná dopravná infraštruktúra, blízkosť diaľničného obchvatu Bratislavy D61

Celková výmera / prenajímateľné plochy: 100.000 m2 celkovej plochy z čoho čistá prenajímateľná plocha predstavuje cca. 36.000 m2 (maloobchodné jednotky, kancelárske priestory a relax centrum)

Počet obchodných jednotiek: 250

Počet parkovacích miest: 1 300

Spádová oblasť: 1.100 000 obyvateľov do 45 min. jazdy automCopyright©2006 - SPILLERFARMER s.r.o
Created by UNIQART s.r.o. | CMS by Media7 Development s.r.o.