Partneri
Trnava Park Shopping Centre
// Projekty/ Slovensko/ Trnava

<< späť

Trnava Park Shopping Centre je významným miestom nákupu a oddychu v regióne. Prvú fázu projektu tvorí 38 000 m2 čistej prenajímateľnej plochy pre kľúčového nájomcu a ďalších 120 maloobchodných prevádzok na dvoch poschodiach. Bezprostredná blízkosť Baumaxu prinesie projektu výhodu spoločného užívania 1300 pozemných parkovacích miest.

Trnava Park Shopping Centre je ideálne situované nákupné centrum na hlavnej trase Bratislava - Trnava. Zámerom ďalších fáz projektu je realizá¬cia hotelov a administratívnych priestorov, ktoré zúročia vynikajúcu polohu i prítomnosť jedného z najkvalitnejších nákupných centier na Slovensku. Naši architekti a projektanti vytvoria dokonalé miesto, kde ľudia chcú pracovať, nakupovať a vychutnávať voľný čas v jedinečnom prostredí z hľadiska kvality dizajnu a funkčnosti.

Lokalita: Projekt je situovaný pri hlavnom ťahu spájajúcom Trnavu s Bratislavou, v tesnej blízkosti automobilky Peugeot Citroen, ktorá predstavuje doposiaľ najväčšiu priamu zahraničnú investíciu a je najväčším zamestnávateľom v regióne.

Otvorenie: 2.Q 2012

Celková prenajímateľná plocha: 38.000 m˛

Počet obchodných jednotiek: 120

Počet parkovacích miest: 1.300

Počet obyvateľov / spádová oblasť: Trnava mesto -70 tis
. obyvateľov, spádová oblasť - v dosahu 30 minút jazdy je to až 570 000 obyvateľov
Copyright©2006 - SPILLERFARMER s.r.o
Created by UNIQART s.r.o. | CMS by Media7 Development s.r.o.