Partneri
EUROVEA - Pribina Galleria Bratislava
// Referencie/ Slovensko/ EUROVEA -

<< späť


Obchodná časť zóny EUROVEA, Pribina Galleria, pomenovaná po kniežati Pribinovi, bude skutočným nadregionálnym nákupným centrom so širokou ponukou prestížnych medzinárodných značiek. Popri špičkovom dizajne je Pribina Galleria navrhnutá tak, aby svojim charakterom a prostredím umocnila u návštevníkov pocit, akoby nakupovali na mestskej hlavnej triede.


S obchodnými prevádzkami a priestormi pre zábavu a voľný čas na ploche 60 000 m2 sa Pribina Galleria stane novou hlavnou triedou Bratislavy a jedinou nákupnou lokalitou v meste, ktorá vyhovie najvyšším štandardom. Pribina Galleria oslovila najmä medzinárodné značky, z ktorých viaceré sa už zaviazali, že v EUROVEI otvoria svoje najvýznamnejšie a najväčšie predajne.

V súlade s cieľom vytvoriť bratislavskú hlavnú triedu sa v Pribina Galleria objavia architektonické a dizajnérske prvky, ktoré namiesto prostredia, typického pre moderné nákupné centrá, pomôžu vytvoriť atmosféru skutočnej ulice. Architektonické poňatie a dizajn použitý v Pribina Galleria nastavia nové kritériá pre nákupné centrá v celom regióne. Vďaka kombinácii funkčnosti a širokej ponuky zariadení, ale tiež spojením pohodlia uzavretého nákupného centra s charakterom hlavnej obchodnej ulice vznikne jedinečné celoročné centrum pre nákupy, trávenie voľného času a zábavu.

Popri najširšej ponuke značkového tovaru sa v Pribina Galleria sústredí najväčší počet priestorov pre voľný čas, zábavu a gastronomických zariadení v regióne.


 
Copyright©2006 - SPILLERFARMER s.r.o
Created by UNIQART s.r.o. | CMS by Media7 Development s.r.o.