Partneri
Europalace Žilina
// Projekty/ Slovensko/ Europalace

<< späť


Obchodné centrum EUROPALACE v Žiline ponúkne zákazníkom komplexne portfólio prevádzok vrátane supermarketu, módy, obuvi, služieb, gastronómie a taktiež vhodne doplnenými športovo-relaxačnými službami. Polyfunkčný komplex by mal skĺbiť funkciu vyššej občianskej vybavenosti s luxusným bývaním.

Žilina sa (nielen) vďaka investíciám do regiónu stáva jedným z najprogresívnejšie sa vyvíjajúcich miest Slovenska. Žilina je centrom severozápadného Slovenska s počtom obyvateľov na úrovni 85 558 sa zaraďuje k jedným z najväčších miest Slovenskej republiky.

Lokalita: Polyfunkčný komplex sa nachádza pri mestskej radiále Ulici Vysokoškolákov. Je súčasťou rozširujúcej sa zrejme najväčšej retailovej zóny v Žiline. Spádovú oblasť predstavuje takmer 690 000 obyvateľov. OC EUROPALACE sa nachádza v priamom dotyku s najväčším sídliskom Vlčince, kde žije cca. 20 000 ľudí.
Projekt je navrhovaný so zreteľom na rastúce nároky na použité technické vybavenie, úspory energií v celom komplexe, kvalitu a funkčnosť použitých materiálov. Rezidenčnú časť tvoria 2 obytné bloky (obytná veža s 22 podlažiami a obytný blok s 8 podlažiami), v ktorých sa nachádza spolu 128 bytov stredného a vyššieho štandardu.

Popis:
• Polyfunkčný komplex ponúkne nakupovanie, bývanie, zábavu.
• Dve nadzemné poschodia poskytnú priestor pre cca 73 obchodov.
• Tri podzemné podlažia poskytnú cca. 570 parkovacích miest.
• Na treťom podlaží budú umiestené športovo – relaxačné služby.
• Na štvrtom podlaží budú umiestnené kancelárske priestory.

Celková plocha: 13 000m2

Prenajímateľná retailová plocha: 11 000 m2

Počet obchodných jednotiek: cca. 73 obchodov (supermarket na ploche 1 311m2)

Parkovanie: podzemné garáže cca. 570 miest

Developér: SSiM-OC, a.s.

Otvorenie: 4.Q. 2009 (1 fáza projektu)

Copyright©2006 - SPILLERFARMER s.r.o
Created by UNIQART s.r.o. | CMS by Media7 Development s.r.o.